Seodopalacz Jeża ruszył!

W pozycjonowaniu ważne jest dosłownie każde nowe narzędzie, które może uprościć windowanie stron w górę listy wyszukiwania, a przy tym będzie skuteczne. Każdy kto miał lub ma styczność z tą branżą zdaje sobie doskonale sprawę z tego jak żmudne może być to zajęcie, a wszelkie unowocześnienia i udogodnienia są jak najbardziej mile widziane. Dlatego też, świat SEO niemalże z utęsknieniem wyczekiwał na ruszenie Seodopalacza Jeża, który miał zrewolucjonizować branże i sprawić, że pozycjonowanie stanie się znacznie prostsze. Czy tak się rzeczywiście stało?

Czym właściwie jest Seodopalacz Jeża?

Podstawą do zrozumienia zasad działania tego wyjątkowego narzędzia jest znajomość takich terminów jak Presell Pages oraz anchorPR. Presell Pages są niezwykle istotne dla pozycjonowania konkretnych stron, gdyż zawierają unikalne treści i można na nich zamieszczać linki do podstron pozycjonowanej przez nas strony. Są one tworzone przez inne serwisy, a następnie udostępniane pozycjonerom. Natomiast anchorPR to teoria, która mówi o tym, iż siła linku pozycjonującego jest zależna od liczby oraz anchorów linków, które prowadzą do strony gdzie umieszczamy nasz link pozycjonujący.

Seodopalacz Jeża to natomiast system wymiany linków, który już w teorii wydawał się być prawdziwym przełomem. Dzięki niemu bowiem dostarczenie właściwego anchorPR do stron typu Presell Pages jest niezwykle proste. Strony te natomiast wykorzystując link pozycjonujący przekazuje taki anchorPR do strony pozycjonowanej. Wydaje się zatem, że sposób ten może zaoszczędzić każdemu pozycjonerowi wiele zachodu, a co za tym idzie również pieniędzy. Czy jednak pomysł ten się sprawdził?

Skuteczność Seodopalacza Jeża

Nie każda osoba działająca w branży SEO była przekonana co do tego czy takie narzędzie faktycznie zrewolucjonizuje świat pozycjonowania. Sceptyczne opinie nie przeszkodziły jednak w tym aby Seodopalacz Jeża ujrzał światło dzienne i mógł zostać przetestowany przez specjalistów w tej dziedzinie. Jak się okazało większość osób, które zdecydowały się na skorzystanie z tej nowej możliwości nie kryją swojego zadowolenia.

Seodopalacz Jeża dostarcza swoim użytkownikom niezwykle dużą liczbę wartościowych linków o faktycznie sporej mocy, co zostało osiągnięte dzięki wspomnianemu wcześniej zjawisku anchorPR. Wszystkie dostępne linki są zatem tematyczne i mieszczą się w treści, a oszczędności są przy tym naprawdę pokaźne. Dzięki Seodopalaczowi Jeża można bowiem pomniejszyć koszty swojej pracy, nawet o dwadzieścia razy, co bez wątpienia spodoba się każdemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *