E-mail, SPAM i skuteczny antySPAM

SPAM, junk e-mail lub bulk e-mail to określenie elektronicznego listu który dociera do skrzynki pocztowej adresata najczęściej wbrew jego życzeniu i który zawiera niepotrzebne dla niego informacje np. materiały reklamowe lub listy agitujące.

Z prawej strony umieszczony jest kurs, w którym znajdziesz porady jak nie zostać spamerem. Wejście w życie ustawy, która ma sprawę komercyjnych mailingów uporządkować, jest dobrym momentem aby nauczyć się, jak się prawidłowo posługiwać e-mailem.

Informacje na temat SPAMu w wyszukiwarkach oraz skutecznych sposobów pozycjonowania stron w wyszukiwarkach bez stosowania spamerskich zasad, znajdziesz na stronie pozycjonowanie stron.

Sekret by pozbyć się spamu raz na zawsze!

Niechciana poczta codziennie zapycha nasze skrzynki pocztowe z coraz większą siłą i determinacją!

  • Czy można temu zaradzić ?
  • Jak uzyskać skuteczny antyspam ?
  • Czy filtrowanie poczty może załatwić sprawę ?

Gartner to jedna z kilku najważniejszych firm badawczych na świecie, posiadająca 3.800 partnerów, w tym około 1.000 badaczy i konsultantów w 75 miejscach na świecie. Raport Gartnera mówi, że:

“Do 2004 roku niechciane maile stanowić będą ponad 50% wszystkich listów elektronicznych krążących po sieci.”

Pomyśl, jakbyś się czuł, gdybyś nie musiał każdego dnia kasować dziesiątek czy nawet setek nieinteresujących Cię, niechcianych maili. Poczuj siebie pracującego bez przeszkód, bez niechcianych reklam.

Pozbądź się spamu!

Niechciana poczta i skuteczny antyspam

Pojawił się w necie, chyba w tej chwili najlepszy filtr antyspamowy, który już zaraz po zainstalowaniu przechwytuje 98,6% SPAM -u, a po kilku minutach konfiguracji zapomnisz co to SPAM.

Załóż sobie również filtr poczty! Zainstaluj filtr antyspamowy, który działa w tle (nieważne, czy używasz Outlook Express, Outlook, Eudora czy The Bat)!

  • Chcesz dowalić spamerom ?
  • Chcesz zabezpieczyć swój komputer ?
  • Chcesz przeczytać jak najprościej włączyć filtrowanie poczty i zapomnieć co to niechciana poczta ?

Załóż filtr antyspamowy i zatrzymaj SPAM !!!