tani stabilny hosting

Tani i stabilny hosting – jaką firmę wybrać?

Jaki tani hosting wybrać? Gdzie umieścić swoje strony www? Jaka firma hostingowa wyróżnia się najlepszym współczynnikiem cena/jakość?

Po wybraniu i zarejestrowaniu domeny, przyszedł czas na wybór miejsca gdzie umieścisz fizycznie swoje strony. Przyszedł czas na wybór serwera gdzie umieścisz pliki, grafikę i wszystkie elementy Twoich stron WWW.

Firmy udostępniające miejsce na serwerze WWW, to firmy zajmujące się tzw. hostingiem.

Hosting, to usługa, gdzie również jest spora konkurencja w sieci i znajdziesz wiele propozycji takich usług. Osobiście korzystam z tanie hostingu w serwisie Hekko, ale warci polecenia są także inni dostawcy takich usług.

Ponieważ na serwerach największego polskiego dostarczyciela usług hostingowych Home.pl, jest dość drogo, fora dyskusyjne i strony internetowe hostuje w innych firmach  – ze względu właśnie na możliwość korzystania niskich cen oraz większej konfigurowalności kont.

Zdecydowanie na tani i stabilny hosting www mogę polecić firmę Hekko. Konto z obsługą PHP i MySQL i panelem Direct Admin można już mieć za 49.99 zł/rok :).

Ceny niskie, usługi hostingowe stabilne, bardzo dobra pomoc techniczna.

Innych dostawców usług hostingowych możesz odnaleźć wpisując do wyszukiwarki Google np. słowo “tani hosting” lub frazę “serwery wirtualne”.

Jeden komentarz do “Tani i stabilny hosting – jaką firmę wybrać?”

  1. WEBD to NAJLEPSZY HOSTING na którym założysz swoją stronę , kupisz domenę, założysz swoją pocztę , serwer co tylko chcesz. Stale korzystam z ich usług! Co mnie przekonało to przede wszystkim dobry kontakt ze wsparciem i dobre ceny oraz rewelacyjny system zarządzania.
    Poza prywatnym korzystaniem również doskonale obsługują Firmy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *