WordPress Szablony Stron – darmowe i profesjonalne

Szablony WordPress ze znanego amerykańskiego serwisu TemplateMonster dostępne są teraz z obsługą w języku polskim oraz co ważniejsze, ze wszystkimi cenami obniżonymi o 10% w stosunku do cen w serwisie macierzystym.

Profesjonalne Szablony Stron WordPress

Jako partner serwisu TemplateMonster otrzymujemy prowizję w wysokości dokładnie 20% ceny sprzedaży od każdego poleconego klienta. Aby jednak zdecydowanie zwiększyć poziom sprzedaży, postanowiliśmy od września 2004 podzielić się tą kwotą z nabywcami szablonów w proporcji “50:50”. Ten eksperyment przyniósł już we wrześniu wzrost sprzedaży o 770%, więc chyba był to dobry pomysł.

Ponieważ taka polityka cenowa jest z korzyścią zarówno dla Klientów, jak i oczywiście dla nas, tak niski poziom cen będzie obowiązywał w kolejnych latach.

Tak więc, sprawdź, jakie ceny oferuje bezpośrednio TemplateMonster.com, jakie ceny oferuje konkurencja, a następnie wróć tu i dokonaj inwestycji w profesjonalny szablon za pośrednictwem tego serwisu promocyjnego :).

Wybierz z tysięcy szablonów WordPress najbardziej odpowiedni dla Twojego serwisu i po prostu pobierz go w ciągu zaledwie kilku minut.

W skład każdego zamówionego szablonu WordPress wchodzą:

  • gotowy szablon pocięty do HTML wraz z grafikami – przygotowany do natychmiastowego użycia,
  • plik źródłowy w formacie Photoshopa (*.PSD),
  • jeśli szablon zawiera również elementy flash, w skład wchodzą też pełne źródła (*.FLA),
  • zestaw czcionek użytych w szablonie,
  • bonus: 100 czcionek Royality-Free,
  • bonus: 20 gotowych wzorów LOGO,
  • bonus: buttony graficzne.

Mając już szablon WordPress, wystarczy, że wpiszesz swój tekst w odpowiednie miejsca oraz ewentualnie dodasz swoje zdjęcia i po chwili masz już całkowicie gotową, profesjonalną witrynę internetową do umieszczenia w sieci.

Zakupu najlepiej dokonać za pomocą karty kredytowej (Visa lub Master Card, czyli tzw. wypukłej karty) lub serwisu PayPal. W takim przypadu, już po kilku minutach otrzymasz z TemplateMonster e-maila z linkiem do pobrania szablonu. Karty płatnicze typu Visa Electron (płaskie karty) nie są obsługiwane.

Dokonanie płatności przelewem jest możliwe, ale ze względu na długi czas rozliczeniowy (nawet 7 dni), zdecydowanie odradzamy taką formą płatności.

Oczywiście wszelkie informacje z formularza zamówienia przesyłane są w bezpiecznym połączeniu SSL z siłą szyfrowania 128 bitów, dzięki czemu Twoje dane będą cały czas w pełni bezpieczne.

Zespół Web-Marketing.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *